Perfitoni nga ofertat verore 2018! Pushime te mbara.

Shiko me shume

PUSHIMET JANE NJE CLICK LARG

Shiko me shume

Pse ne jemi me te miret?

Udhetimet tuaja per ne jane te rendesishme, prandaj kujdesemi per cdo detaj te tyre.

Kliente te kenaqur
Perkushtimi dhe gatishmeria jone, kane bere qe te kemi nje portofol te gjere me kliente qe na besojne ditet e tyre te relaksit cdo vit.
Ture te paharrueshme
Ne japim maksimumin qe te sjellim tek ju destinacione te reja, te paeksploruara, te cilat do te mbeten gjate ne memorien tuaj.
Udhetime te planifikuara
Synimi jone eshte qe cdokush brenda buxheteve te tyre te perjetoje nje udhetim fantastik dhe te paharrueshem. Mos nguroni te na kontaktoni me cdo kerkese tuajen.

Ture Pushimesh

Paketa udhetimesh ne grup

Riviera Shqiptare

Riviera Shqiptare 5 Dite

Riviera Shqiptare 5 Dite

Korfuz, Greqi

KORFUZ 3 DITE

KORFUZ 3 DITE

Korfuz, Greqi

KORFUZ 6 DITE

KORFUZ 6 DITE

HALKIDIKI

5 DITE NE HALKIDIKI

5 DITE NE HALKIDIKI

Destinacionet me te njohura

Special offers

Muaji i mjaltit vetem me tik travel

Muaji mjaltit ne destinacionet me ekzotike per sensacione te paharrueshme!

€299 personi

Koncerte ne Berlin

€195 personi

Koncerte ne Budapest

€99 personi

KORFUZ 3 DITE